تعداد موارد جدید کرونا ویروس در سه روز گذشته روند کاهشی را در چین داشته است و در روز سه شنبه پس از 3 هفته از شیوع بیماری کرونا در کشور چین به نظر میرسد رشد این بیماری در ووهان چین کنترل شده باشد.

کرونا ویورس که به نظر میرسد از یک بازار فروش حیوانات خوراکی در مرکز استان هوبی (ووهان) ظهور کرده است. حزب کمونیست را با چالشی بزرگ درگیر کرده است. این حذب تمام تلاش خور را کرد تا آسیب به دومین قدرت اقتصادی جهان را به حداقل برساند.

طبق آخرین آمار پکن تعداد 68،500 فرد مبتلا به ویروس کرونا و 1،665 مرگ تا روز یک شنبه 16 فوریه در چین گذارش شده که بیشتر این آمار در استان هوبی چین بوده است.

در زوز گذشته تعداد کمیسیون بهداشت و درمان چین اعلام کرده است 2،009 مورد فرد مبتلای جدید ثبت شده و 142 نفر کشته شده اند که این آمار به نسبت روز گذشته که 143 فرد بوده تا حدودی تثبیت داشته است. همچنینچهار مرگ در کشور های دیگر گذارش شده.

از تاریخ 23 ژانویه ووهان عملا پلمپ شده بود. مدارس، کارخانه ها و شرکت ها بسته شده و تغریبا رفت و آمد متوقف شده بود، به نظر میرسد این ویروس 14 روز زمان انتشار و تکثیر دارد که از زمان شروع قرنطینه تا کنون 3 هفته میگذرد. همچنین در خارج از چین حدود 12 کشور و سرزمین تعداد مبتلایان به 500 نفر و 4 کشته در کشور های فرانسه، ژاپن، فیلیپین وهنگ کنگ ثبت شده است.

در مورد فرد کشته شده در کشور فرانسه باید گفت که این فرد 80 ساله تابعیت چینی داشته است و به دلیلی مبتلا شدن به ویروس مانند آنفولا در پاریس در گذشت.

 

 

 

این مطالب از رومه شانگهای(رویترز) منتشر شده. آمار ارائه شده جهانی 12 کشور و 500 مبتلا و نیز 4 کشته و همچنین مرگ فردی در فرانسه با ویروس آنفولانزا به نظر اشتباه است.

تعداد کشور های درگیر این بیماری بدون احتساب چین 28 کشور است که تعداد 9 کشور در حال حاضر بیماری در بیمارستان ها ندارد و همگی ترخیص یا فوت شده اند. همچنین تعداد مبتلایان در این کشور ها به 768 نفر میرسد و همچنین فرد چینی کشته شده در فرانسه به گزارش مقامات فرانسوی با ویروس کرونا کشته شده است.

 

https://www.shropshirestar.com/

 

آمار لحظه ای بیماران کرونا ویروس (nCoV)

ترامپ میگوید مردم فکر میکنند ویروس کرونا ماه آپریل از بین میرود.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش کسب وکار اینترنتی سود محور samanehsaz.parsablog.com ارشد درس خرید نمونه سوالات تمام مقاطع ابتدایی راهنمایی دبیرستان متوسط گیتی آرا ایرانیان دل نوشته هاي من مرکز تلفن ویپ Jorge Kurt