نام علمی ویروس کرونا چیست؟

 

آبا نتیجه منفی در آزمایش COVID-19 به نشانه سالم بودن است؟

    با استفاده از آزمایش تشخیصی CDC، نتیجه منفی به این معنی است که ویروسی COVID-19 در نمونه فرد یافت نشده است. در مراحل اولیه عفونت، این امکان وجود دارد که ویروس شناسایی نشود.         

 

آیا هوای گرم جلوی شیوع ویروس COVID-19 را خواهد گرفت؟

     هنوز مشخص نیست که آب و هوا و دما بر گسترش COVID-19 اثر میگذارد یا خیر.برخی ویروس های دیگر مانند سرماخوردگی و آنفولانزا بیشتر در ماههای هوای سرد گسترش می بابند اما این بدان معنا نیست که بیمار شدن با این ویروس ها در ماههای دیگر غیر ممکن است. در این زمان، مشخص نیست که با گرم تر شدن هوا انتشار COVID-19 کاهش میابد یا خیر. در حال حاضر تحقیقات گسترده ای در مورد قابلیت انتقال، شدت و سایر ویژگی های این ویروس در حال انجام هست.

(در سایتی خواندم که اگر گرما چنین تاثیری روی ویروس بگذارد آیا این گرما در تمام نقاط زمین احساس میشود؟ یا اگر چنین است چرا کشور هایی که روی خط استوا هستند مثل سنگاپور که دمای 32 درجه را تجربه میکنند و 89 مورد مبتلا دارد. اما سرعت شیوع این بیماری در آب و هوای گرم کمتر میشه)

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کوردینا موزیک فرکتال هنر وبلاگ مد براي به اشتراک گذاري برخي از چيزي که مد دانلود رایگان مقاله8 مرجع مقالات رسمي طراحي سايت Ricardo cardex بسیج؛ لشکر مخلص خداست. Jason مکانیزاسیون کشاورزی